Biuro Projektowe, Projektowanie Wnętrz, Biur, Domy Luksusowe, Architekci Gliwice, Katowice

Interhome ma w swojej ofercie domy i apartamenty wakacyjne w najpopularniejszych krajach i regionach Europy, a także w Egipcie i na Florydzie. Jest to apartament położony w samym sercu dużego miasta, a urządzony w nowojorskim stylu. W sypialni ścianę za łóżkiem ozdabia wysoki, pikowany zagłówek, w salonie zaś na suficie znajduje się zdobiona sztukateria, które wprowadzają ponadczasową elegancję do tego nowoczesnego wnętrza. Charakterystyczne, indywidualnie zaprojektowane fronty szafek kuchennych pojawiają się ponownie na ścianie za telewizorem. Tuż obok telewizora znajduje się ukryte wejście do sypialni z łazienką, zaprojektowane w tym samym stylu, co reszta mieszkania. Druga, mniejsza łazienka wykończona jest płytkami na podłodze i ścianie ułożonymi w jodełkę. Dekoracyjny sufit skontrastowany jest nowoczesną wiszącą lampą. wiecej informacji ścianie w kuchni znajduje się szkło z warstwowym nadrukiem nieregularnym wzorze z kontrastującą kratą. Kolorystyka wnętrza to szarości i biele, z dodatkiem czarnych elementów i żółtych krzeseł.
Ale nie ma powodów do paniki i obaw, ponieważ zawsze możemy liczyć na profesjonalną pomoc pracownika sklepu, który będzie w stanie nam doradzić. Z resztą taka pomoc nie zawsze jest potrzebna. Wystarczy, że mamy odrobinę dobrego gustu i trochę wiary w siebie. Jeśli tak, to z pewnością uda nam się dopasować odpowiednie listwy wykończeniowe, które będą pasowały do charakteru naszego wnętrza.
Komponując wnętrza z pasją pozwalamy klientom poznać lepiej samych siebie. Jest to najprostsza i najlepsza droga do dokonania przemyślanego wyboru, tworzenia wnętrz funkcjonalnych, wygodnych, emanujących właściwymi proporcjami i harmonią. Urządzisz inspirujące wnętrza, które zachwycą Twoją rodzinę, sąsiadów i przyjaciół. Inteligentna instalacja. System sterowania techniczną infrastrukturą domu zbudowany w oparciu na technologii LuxorLiving lub otwartym standardzie KNX. Czytaj więcej inteligentnej instalacji.
Stawiamy na jakość, oryginalność i ponadczasowość projektów. Punktem wyjścia podczas procesów twórczych jest jedna myśl: wnętrza powinny mieć osobowość! Osobowość ludzi, którzy w nich żyją, kreujemy przestrzeń z myślą ludziach i dla ludzi. Elewacja tego domu, klasyczna i oszczêdna kolorystycznie ma bardzo relaksuj±cy wyd¼wiêk. Tak rozleg³y dom musi stan±æ na du¿ej dzia³ce, najlepiej w otoczeniu drzew zró¿nicowanej wysoko¶ci.
Aktualnie projektowane wnętrza są coraz wierniejszym obrazem indywidualnego stylu i charakteru odbiorców, odzwierciedlają dążenia użytkowników do elastycznego powiązania funkcjonalności i estetyki. Trudno jednoznacznie określić główne nurty wnętrzarskie i ustalić zdecydowane podziały stylistyczne, oddzielić sztywno klasykę od nowoczesności. Fashionable przenikają się i wzajemnie uzupełniają, dostosowując do potrzeb i cech użytkowych przestrzeni. Zarówno twórcy projektów , jak i inwestorzy, korzystając z pełnego wachlarza możliwości - łączą środki i stosują różne rozwiązania do kształtowania najbliższego otoczenia. Wszystko w celu zmaterializowania futurystycznych idei, odpowiadających w pełni użytkownikom, aby realizowane pomysły przetrwały próbę czasu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *